Cariere

Reprezentant vanzari Menuo - post valabil pentru toate judetele din Romania.

Trimite CV-ul tau la contact@menuo.ro

Responsabilitati:

  • Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti la nivel national;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
  • Participarea, analizarea si propunerea de obiective privind strategia de vanzari, respectand politicile companiei;
  • Acordarea de suport clienților si oferirea de consultanta cu privire la alegerea adecvata a serviciilor;
  • Intocmirea de rapoarte cu privire la activitatea desfasurata;
  • Solutionarea reclamatiilor venite din partea clientilor prin investigarea problemelor, gasirea de solutii, pregatirea rapoartelor, alcatuirea unor recomandari pentru managementul companiei.

Cerinte:

  • Experienta relevanta in vanzarea de servicii.
  • Persoana ambitioasa, orientata catre obtinerea de rezultate si atingerea obiectivelor propuse.
  • Cunoștinte bune de operare PC.
  • Cunoștinte de limba engleza.
  • Permis de conducere cat. B.
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate.

Beneficii:

  • Salariu fix motivant
  • Mediu de lucru placut
  • Program flexibil
  • Procent de 30% din vanzari
  • Traing-uri menite sa-ti imbunatateasca abilitatile de vanzare de soft
  • Team building-uri intr-un mediu nonformal